tepro_logoclaim_4c_new_96dpi.jpg

Značka TEPRO

Spoločnosť TEPRO je nemeckým výrobcom grilov a príslušenstva pre grilovanie, záhradného nábytku, plechových a plastových záhradných prístreškov, záhradných domčekov, altánkov, garáží a garážových státí, vykurovacích telies pre záhradu a ďalšieho záhradného sortimentu. Kvalita našich výrobkov je naším hlavným záujmom. Generálny riaditeľ spoločnosti Michael Schmidt neustále úzko spolupracuje s nadnárodným tímom pre riadenie kvality v partnerských spoločnostiach a kanceláriách po celej Európe a Ázii. Výrobky TEPRO sú nositeľmi certifikátov kvality CE a TÜV.

Grilovanie je metóda prípravy pokrmov stará mnoho tisíc rokov, a aj cez to v súčasnej dobe prechádza veľkou renesanciou a rozvojom. Spoločnosť TEPRO sa snaží svojim zákazníkom sprostredkovať najrôznejšie postupy tepelného spracovania pokrmov, či už tradičné grilovanie na drevenom uhlí alebo modernejšie na plyne, údenie pokrmov v dyme, a alebo najstaršiu techniku prípravy jedla na otvorenom ohni - ohniskách. TEPRO je tradičnou rodinnou firmou, ktorej tradícia siaha do 80. rokov minulého storočia, kedy jej zakladateľ Heinz Schmidt doviezol do Nemecka prvý plynový gril z USA, kolísky grilovania.

Pre spoločnosť TEPRO nie je grilovanie len tepelným spracovaním pokrmov, ale súčasťou moderného životného štýlu a vášne k dobrému jedlu. Grilovanie sa v posledných rokoch stalo predovšetkým spoločenskou udalosťou, u ktorej sa schádzajú celé rodiny, priatelia a stále častejšie je aj súčasťou obchodných vzťahov, kedy sa firmy so svojimi zákazníkmi radi stretávajú pri neformálnych príležitostiach nad dobrým jedlom. Sortiment grilov TEPRO teda myslí na všetky príležitosti, či už na jednotlivca, malá či väčšie rodinné stretnutia, veľké spoločenské party alebo na milovníkov opekania, údenia, grilovania.
 

sidlo_1.jpg
tepro-germany-brand.png